Наша школа
Школо моя, ти велика родино,-
Вчитель і учень – єдина сім’я.
Щирі тут люди, просвітлені долі.
З святом тебе, Альма-матер моя!
Рік відкриття школи - 1958
Факти свідчать:
1866- закладена школа (архівні дані)
1924 – 1928 рр. – будівництво нової школи ( тепер приміщення дитячого дошкільного закладу); директор школи – п. Осипина Утенчук з Бродів
1936р. – директор п. В.Свистунович з с. Попівці
1947р.- директором стає П.І Кожем’яко
1958р. – введена в експлуатацію сучасна двоповерхова школа, директором якої був П.І Кожем’яко
1973р.- директором стає М.С. Яремчук
1991р. – директор Я.В Цюпка
1997р. – естафету приймає Г.І Вовчаста
2000р. – Заболотцівська середня школа стає Заболотцівською ЗОШ І-ІІІ ступенів
2005р. – школа стає громадсько акактивною
2008р. – школа – центр Заболотцівського локального освітнього округу
2014h. - директор школи В.Ю. Хрипливий
2017р- диектор школи М.І. Стрехалюк
2018 р - Заболотцівська ЗОШ І-ІІІ ст.стає опорним навчальним закладом
У ШКОЛІ Є:
- 1 комп’ютерний клас
- Інтернет
- Сучасні навчальні кабінети з необхідними ТНЗ
- Працюють гуртки та спортивні секції
За 60 років школу закінчили 1315 учнів.
15 січня 2018 року школа стала опорним освітнім закладом
Заболотцівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів - це сучасний заклад освіти, який задовольняє пізнавальні інтереси дитини, плекає творчу особистість, створює умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, примноження культури й духовності в усій різноманітності національних та світових зразків, тобто школа самореалізації особистості, школа життєтворчості.
Наша школа: створення освітнього середовища в школі, яке б плекало творчу особистість, створювало умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, вироблення сучасної моделі випускника школи, спроможного реалізувати власний позитивний потенціал.
Освіта в нашому закладі буде зосереджуватись на дитині, а не на академічних знаннях, для цього вчитель підтримуватиме і розвиватиме потенціал кожного учня. Відповідно до цього, на у роках діти не стільки готуватимуться до далекого майбутнього життя, а житимуть ним зараз, тобто навчання має бути максимально наближеним до умов сучасного швидкоплинного життя.
Реалізація ціннісних пріоритетів особистості, створення розвивального середовища, у якому б реалізувалася модель випускника, задоволення освітніх потреб не тільки обдарованої молоді, а й звичайних учнів, де всі стануть успішними в житті, здатними до інтеграції з європейським співтовариством.
науково-методичної проблеми "Підвищення рівня професійної майстерності педагогів, формування у них стійкої мотивації до постійного самовдосконалення, набуття професійних компетентностей для забезпечення реалізації нових стандартів освіти в умовах створення НУШ".