для людей з порушеннями зору
Заболотцівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області

Педагогічний колектив

1. Стрехалюк Марія Іванівна - директор ОЗЗСО, вчитель історії,  спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Науково – методична проблема. Розвиток критичного мислення на уроках суспільствознавчих дисциплін.

1. Яремко Надія Петрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Науково – методична проблема. Реалізація активних форм організації навчально-пізнавальної діяльності на уроках української мови та літератури.

1. Бойко Валентина Олегівна - заступник директора з виховної

роботи,  вчитель англійської мови, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Науково – методична проблема. Використання сучасних інформаційних технологій при вивченні англійської мови у середній школі.

1. Сало Галина Іванівна - вчитель української мови та літератури, бібліотекар, спеціаліст вищої категорії

Науково – методична проблема. Удосконалення навичок виразного читання художнього тексту на уроках української літератури.

1. Демчук Світлана Володимирівна- вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Науково – методична проблема. Формування ключових компетентностей школярів на уроках української мови та літератури на основі використання різних форм і методів навчання.

6.Банцур Ірина Ярославівна - вчитель англійської мови, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Науково – методична проблема. Формування комунікативних компетенцій учнів на уроках англійської мови, використовуючи сучасні форми роботи і засоби ІКТ.

7.Банцур Олександр Андрійович – вчитель історії, ,  спеціаліст вищої категорії.

Науково – методична проблема. Формування педагога-новатора, професіонала високого рівня, спрямованого на розвиток особистості дитини.

8.Шелест Лілія Миронівна – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Науково – методична проблема. Формування знань та навичок учнів на уроках математики через використання інноваційних технологій за допомогою комп'ютерів та комунікаційних засобів.

9.Барчинець Віталій Євгенович – вчитель інформатики, спеціаліст.

Науково – методична проблема. Підвищення ефективності уроків інформатики та розвитку пізнавальних інтересів учнів, шляхом використання ІКТ.

10.Шубак Оксана Михайлівна – вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Науково – методична проблема. Розвиток пізнавальної діяльності і активізація мислення на уроках фізики та інформатики, як засіб підвищення навчальних досягнень.

11.Процай Марія Богданівна - вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Нагороджена знаком ”Відмінник освіти України”.

Науково – методична проблема.  Активізація пізнавальної діяльності  учнів на уроках географії шляхом впровадження інноваційних технологій.

12.Цімарно Марія Петрівна – вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Нагороджена знаком ”Відмінник освіти України”,  нагрудним  знаком  "Василь  Сухомлинський"

Науково – методична проблема. Використання сучасних освітніх технологій на уроках хімії та в позакласній роботі з предмету.

13.Банцур Галина Василівна – вчитель біології, спеціаліст вищої категорії.

Науково – методична проблема. Формування пізнавальних інтересів учнів на уроках біології шляхом впровадження інноваційних технологій.

14. Грицаїшин Наталія Ігорівнавчитель біології, спеціаліст вищої категорії.

15Чучман Степан Ігорович – вчитель фізкультури, спеціаліст.

Науково – методична проблема. Розвиток рухових якостей учнів за допомогою фізичних вправ на уроках фізкультури.

16.Лех Марія Андріївна - вчитель трудового навчання, технологій та креслення, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Науково – методична проблема. Розвиток креативного потенціалу учнів, як засобу формування компетентної та творчої особистості.

17.Джас Василь Васильович – вчитель захисту України, спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

Науково – методична проблема. Впровадження інноваційних технологій при вивченні предмета «Захист України»

18.Шиманюк Наталія Василівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Науково – методична проблема. Формування та удосконалення навичок читання – основа успішного навчання дитини у школі.

19.Петрик Софія Миколаївна - вчитель початкових класів, спеціаліст, старший учитель.

Науково – методична проблема. Соціалізація молодшого школяра шляхом впровадження інноваційних технологій в освітньому процесі.

20.Швалюк Надія Ярославівна Василівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Науково – методична проблема. Формування та розвиток елементів логіки і риторики на уроках в початкових класах.

21.Придиба Олена Михайлівна – вчитель англійської мови, вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Науково – методична проблема. Завстосування інтерактивних технологій як один із способів підвищення ефективності сучасного уроку іноземної мови

22.Возна Олександра Іванівна – педагог-організатор, спеціаліст.

Науково – методична проблема. Розвиток активної життєвої позиції вихованців шляхом їх залучення до участі та проведення масових заходів.

23.Кирик Ольга Федорівна – практичний психолог, спеціаліст .

Науково – методична проблема. Психологічний супровід учасників навчально-виховного процесу, створення комфортних умов для розвитку особистості школяра в процесі інноваційної діяльності